Sprzedaz


Piano-Centrum to największy w Małopolsce salon sprzedaży pianin i fortepianów.

Tutaj możecie Państwo zapoznać się z aktualną ofertą sprzedaży, wypróbować każdy z instrumentów jak również skorzystać z fachowej porady.

Do zaprezentowania mamy zawsze co najmniej kilkadziesiąt nowych i używanych instrumentów z różnej kategorii cenowo-jakościowej. Proponujemy instrumenty ćwiczeniowe dla początkujących melomanów jak i profesjonalne dla wymagających muzyków.

Wśród naszej szerokiej oferty znajdą Państwo instrumenty zarówno proste, współczesne jak również antyczne i stylowe. Na każdy nasz instrument udzielamy pisemnej gwarancji i nieodpłatnie dostarczamy go profesjonalnym transportem do nowego właściciela.

Od kilku lat jesteśmy bezpośrednim importerem najwyższej jakości instrumentów z Japonii. W ofercie najbardziej znane i cenione : YAMAHA, KAWAI i wiele, wiele innych. Aktualna oferta instrumentów importowanych - AKTUALNA OFERTA

Do współpracy zapraszamy klientów indywidualnych jak również instytucje muzyczne. Przy większych zamówieniach RABATY.

Zapraszamy do wypróbowania instrumentów w naszym salonie. Wszystkim zainteresowanym chętnie prześlemy aktualną ofertę sprzedaży. Zapewniamy również profesjonalny transport - szczegóły.

Galeria